dvestezar.cz

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Mé programy

Mé programy

Cesta ke složce: \ Aplikace - moje tvorba \

Soubor Náklady auta na km a kalkulačky spotřeby - Excel

file.png
Vloženo:
26.09.15
Upraveno:
26.09.15
Velikost:
23 KB
Staženo:
2913
Verze:
2015.09.26.2210

Aneb kolik nás vyjde pohodlí s naším miláčkem ... myšleno auto samozřejmě ;)

Dokument navržený speciálně pro konzultace s drahou polovičkou. Ony polovičky občas nevidí věci kolem auta. Ono je to v některých případech těžké, když "jen" sednou a jedou, a druhý než sedne tak přemýšlý o "těch" věcech kolem. ;) . Není myšleno samozřejmě ve zlém, nikdo jim nebrání se o to postarat, ale my se staráme rádi :) ...

O co se jedná : do dokumentu naflákáme všechny náklady auta, které ho potkají, potkávají nebo budou potkávat. Dokument má 4 listy :

  1. "hlavni" - sem se zadají základní údaje o spotřebe auta a uživatele
  2. "naklady_za_obdobi" - je tabulka nákladů auta spojená s časovým obdobím, jako je výměna dálniční známky a jiných "stejně nepodstatných věcí", nakonec tu může být i voda do ostřikovačů, kde může být průměr 200,- kaček na rok. Někdo si sem může dát i klimatizaci. Znám případy, kteří si klimatizaci jednou za rok doplňují. Ono se to v některých případech vyplatí víc, jak oprava klimy.
  3. "kilometrove_naklady - je tabulka nákladů auta spojená s kilometry, jako je výměna oleje a jiných "stejně nepodstatných věcí"
  4. "kalkulacka" - je kalkulačka nákladů, když někam jedem. Jedna je pro "někoho", kdo by potřeboval někam hodit (ta dražší ;) a ta levnější je pro sebe sama, rodinu a moc VIP kamarády/ky

! Protože nevíme, kolik v daný rok 100% ujedeme km a kdo s ním všechno pojede, tak nelze údaje brát jako definitivní ! Proto doporučuji nějaké to procento rezervy k ujetým kilometrům a spotřebě přidat.

Lze použít o pro firemní účely jako náhled nákladů auta.